Kontakt

marketa_fleischnerova Pokud vás naše nabídka služeb oslovila, neváhejte nás kontaktovat.
Rádi s vámi probereme detaily ohledně návrhu interiéru.

MFART.CZ

  • Ateliér interiérového designu
  • Business center Klamovka, Plzeňská 155/113, Praha 5
  • IČ: 48098531
  • DIČ: CZ7052210165

Kontakty

  • Tel: 775 152 221
  • E-mail: info@mfart.cz

Dejte, nám, vědět

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Co říkají naši zákazníci

Markéto, nevěděla jsem si rady se zařízením koupelny a díky Tobě jsme to za čtyři hodiny vše zařídily. Moc mi to pomohlo. Momentálně se koupelna tvoří a už ted vypadá krásně. Děkuji Ti a těším se na další schůzku nad osvětlením pro můj byt.  Lucka

Lucie
Lucie Pružkova

Paní Fleischnerová na nás od začátku působila velice příjemným dojmem. Už na začátku pochopila naše představy a přání. V průběhu spolupráce proto nebyly žádné větší problémy, veškeré pochybnosti a nejasnosti jsme si vždy dokázali vyjasnit k oboustranné spokojenosti. Při návrhu interiérů přišla paní Fleischnerová s několika zajímavými a netradičními řešeními, které vtiskly danému prostoru jedinečnost a zajímavý náboj. Zejména kuchyň, se kterou jsme si nevěděli díky dispozici prostoru moc rady, navrhla zcela originálním způsobem. Díky jejím zkušenostem nám dokázala velmi dobře poradit i s výběrem zařizovacích předmětů. A protože jako designérka vidí věci z trochu jiného úhlu, než obyčejní lidé, dokázala kolikrát doporučit i vybavení, o němž bychom ani neuvažovali. A přitom se do navrženého interiéru skvěle hodí. Jsme rádi, že jsme mohli s paní Fleischnerovou spolupracovat, díky ní máme bydlení, které je originální a které má velmi příjemnou atmosféru.

Rodina Heralova

S Markétou jsme se dali dohromady kvůli rekonstrukci rodinného domu, kde jsme potřebovali vyřešit uspořádání obývacího pokoje a kuchyně. Navštívili jsme několik kuchyňských studií, avšak záhy jsme zjistili, že všechny návrhy postrádaly teplo domova a rodinnou atmosféru. Ani v jednom návrhu se nevyskytla žádná přidaná hodnota. Byli jsme velice rádi, že jsme zcela náhodou natrefili na Marketu. Hned po první osobní návštěvě rekonstruovaného prostoru nám dala jasný směr, kterým se budeme ubírat. Poté jsme po několika diskusích postupně ladili sebemenší detaily až k úplné spokojenosti. Vzhledem k tomu, ze Markéta má velký přehled o trendech v bydlení i o interiérových doplňcích víme, že naše rodina se bude denně setkávat v prostředí obsahující i designové prvky, které nemusejí byt vždy z těch nejdražších. Těšíme se na další spolupráci s Markétou.
Děkujeme!

Eva a Honza

Spolupráce s Markétou na návrhu našeho bytu byla velice příjemná. Markéta byla vnímavá na naše požadavky a přes malý rozměr bytu dokázala vše rozmístit velice vkusně a prakticky.

Rodina Šatavova

Spolupráce s Markétou byla velmi příjemná a profesionální. Dokázala přesně vystihnout naše potřeby a styl. Pokud bylo potřeba, přišla s několika alternativami řešení, dokud si nebyla jista, že jsme na 100% spokojeni. Plně jsem ji důvěřovala v její volbě výběru materiálu, barev apod. a neudělala jsem chybu. Výsledek její práce je opravdu krásný.

Rodina Tomicova

Byl jsem překvapený kreativním, přitom cenově dostupným, řešením a báječnou komunikací. Vše jsme průběžně konzultovali a s výsledkem jsem moc spokojen. Pro náš dům jsme si nemohli vybrat lépe.

Roman

Markétko, ráda bych ti touto formou poděkovala. Vždycky jsem si přála vybudovat pro svoji rodinu hezký a útulný domov.Poctivě jsem sledovala „jak se staví sen“ a představovala si které nápady bych doma uvítala. Nejsme příliš bohatí a tak musíme přehodnocovat každou investici. Ale protože mám za sebou již několik zkušeností se zařizováním bydlení, vím, že jsem často koupila věci příliš drahé a výsledný efekt nebyl takový, jak jsem si přála. Chtěla jsem spoluprácí s tebou vyskoušet zda to tentokrát bude jiné….A jsem nadšená! Vybavení jednotlivých místností je cenově dostupné, kvalitní a přitom je zde tak hezky! Jsem šťastná že tě mám! Díky za tvé nápady, inspiraci a moc se těším na další spolupráci! Hanka

Hanka